info@tecko.com.ua

Вітаємо Вас на веб-сайті ТОВ «ТЕСКО»!

Робота ТОВ «ТЕСКО» під час воєнного стану

Наша ціль - якісна і безпечна продукція на ринку України.
Наше головне завдання - надання послуг виробникам товарів при вирішенні всіх питань технічного регулювання, оцінки відповідності та сертифікації в Україні.

ТОВ «ТЕСКО» акредитовано в Національному агентстві України з акредитації (НААУ) на відповідність вимогам стандартів ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2014, ДСТУ EN ISO/IEC 17021-1:2017. Випробувальна лабораторія «ТЕСКО» акредитована на відповідність стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 і також орієнтована на забезпечення випробувань у сфері технічних регламентів нашого Органу з оцінки відповідності.

 

ТОВ «ТЕСКО» згідно Наказу Держспоживстандарту України № 49 від 07.02.2008 р. призначено Органом з оцінки відповідності на виконання робіт з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів (номер органу UA.TR.006). Ми першими в Україні розпочали роботи з оцінки відповідності вимогам технічного регламенту ліфтів, який першим почав працювати в Україні в 2009 році. Потім ми одними з перших проводили роботи по газовому обладнанню та засобів індивідуального захисту працюючих.

Зараз ТОВ «ТЕСКО» призначено наказами Мінекономіки Органом з оцінки відповідності продукції, процесів і послуг на виконання робіт по 10 технічним регламентам, наведеним на нашому сайті. Ми маємо призначення на виконання робіт з оцінки відповідності за всіма можливими модулями оцінки відповідності по технічним регламентам у нашій сфері.

ДЕ НЕОБХІДНА СЕРТИФІКАЦІЯ

МИ ОФОРМЛЯЄМО

Оцінка відповідності чи сертифікація
Роз’яснювальні листи
Модуль А за технічними регламентами

ЧОМУ САМЕ МИ?

ТОВ «ТЕСКО» має всі необхідні акредитації в НААУ та призначення в Мінекономіки для виконання робіт з сертифікації та оцінки відповідності.

«ТЕСКО» забезпечить Вам комплексне вирішення всіх поставлених завдань з технічного регулювання відповідно до Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності». Ми маємо всі необхідні повноваження та виконуємо:

  • оцінку відповідності продукції вимогам Технічних регламентів України;
  • сертифікацію систем управління якістю на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001, ISO 9001, а також на відповідність модулів Е/Е1, D/D1, Н/Н1;
  • випробування продукції з метою сертифікації, а також інші випробування;
  • добровільну оцінку відповідності (сертифікацію) згідно сфери акредитації, поза сферою технічних регламентів;

«ТЕСКО» також має можливість провести сертифікацію систем енергоменеджменту на відповідність вимогам ДСТУ ISO 50001, ISO 50001 (поза сферою акредитації), та енергоаудит підприємства.

ТОВ «ТЕСКО» має представників у Франції, в Німеччині, в Туреччині та в Китаї.

ООВ «ТЕСКО» має угоди про співпрацю з 12 нотифікованими в Євросоюзі органами з оцінки відповідності (NB) та може надавати послуги вітчизняним виробникам з СЕ сертифікації. Згідно ст. 43 Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності», ми також можемо визнавати результати оцінки відповідності, проведені NB з якими уклали угоди.

ТОВ «ТЕСКО» 20 років успішно працює на ринку сертифікації. Орган з оцінки відповідності і Випробувальна лабораторія «ТЕСКО» провели сертифікацію і сертифікаційні випробування продукції у понад 1500 різних виробників з усього світу.

Система управління якістю ТОВ «ТЕСКО» сертифікована на відповідність ISO 9001:2015 в Bureau Veritas Certification Holding SAS UK, сертифікат № UA228881.

Запрошуємо Вас стати нашим Заявником.

Запрошуємо Вас до співпраці.

АКРЕДИТАЦІЯ НА ВІДПОВІДНІСТЬ ВИМОГАМ ДСТУ EN ISO/IEC 17065

АКРЕДИТАЦІЯ НА ВІДПОВІДНІСТЬ ВИМОГАМ ДСТУ EN ISO/IEC 17021-1

АКРЕДИТАЦІЯ НА ВІДПОВІДНІСТЬ ВИМОГАМ ДСТУ EN ISO/IEC 17025

СЕРТИФІКОВАНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ НА ВІДПОВІДНІСТЬ ISO 9001

У ВАС ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

НОВИНИ

НАШІ КЛІЄНТИ