info@tecko.com.ua
ДЕ НЕОБХІДНА СЕРТИФІКАЦІЯ
Оцінка відповідності чи сертифікація
Роз’яснювальні листи
Модуль А за технічними регламентами

Інформаційні матеріали

Представляємо Вашій увазі інформаційні матеріали розроблені співробітниками ТОВ "ТЕСКО", в тому числі презентації, прес-релізи, статті та інші інформаційні матеріали

 


"Про новий Технічний регламент обладнання, що працює під тиском". Стаття підготовлена для журналу "Охорона праці" №3/2020.

Про новий Технічний регламент обладнання, що працює під тиском


"Про Технічний регламент приладів, що працюють на газоподібному паливі". Стаття в журналі "Охорона праці" №2/2020.

Про Технічний регламент приладів, що працюють на газоподібному паливі


Представляємо запит ТОВ «ТЕСКО» Лист вих. №827 від 29.12.2018 р. в Міністерство соцiальної політики України і Державну службу України з питань праці щодо офіційного тлумачення:

  • «кінцева перевірка» і «остаточна перевірка» в Технічному регламенті ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 р. № 438;
  • з питання необхідності проведення експертизи (отримання висновку експертизи) на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці, що діють на території України, відповідно до статті 21 Закону України «Про охорону праці» для продукції, придбаної за кордоном, відповідність якої підтверджено відповідно до процедур технічних регламентів України, а також можливість введення такої продукції в експлуатацію (до застосування).

Відповідь-роз'яснення Держпраці - Лист №1141/3/12-ДП-19 від 08.02.2019р.

 


 Основные особенности оценки соответствия лифтов и компонентов безопасности для лифтов