info@tecko.com.ua
ДЕ НЕОБХІДНА СЕРТИФІКАЦІЯ
Оцінка відповідності чи сертифікація
Роз’яснювальні листи
Модуль А за технічними регламентами

Сертифікація систем менеджменту

Оцінка відповідності систем управління якістю

Оцінка відповідності продукції вимогам Технічних регламентів України (ТР) із застосуванням модулів, що встановлюють вимоги до систем управління якістю, передбачена модулями D, D1, Е, E1, H, H1. При цьому заявник самостійно вибирає модулі з числа регламентованих конкретними ТР.

За всіма згаданими модулями може проводити роботи Орган оцінки відповідності «ТЕСКО» (№UA.TR.006), акредитований за стандартом ДСТУ EN ISO/IEC 17021-1. При цьому ми паралельно можемо провести сертифікацію системи управління якістю на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001 та ISO 9001.

Наявність сертифікованої системи управління якістю на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001 та ISO 9001 не замінює оцінку відповідності системи управління якістю на відповідність вимогам модулів D, D1, Е, E1, H, H1 (особливо для обладнання, що працює під тиском), проте істотно спрощує її.

Також відзначимо, що наявність сертифікованої системи управління якістю на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001 та ISO 9001 завжди сприяє поліпшенню якості продукції, допомагає при проходженні різноманітних тендерів, і значно підвищує імідж виробника, особливо на міжнародній арені.

Ми готові надати Вам допомогу і в питанні сертифікації системи управління якістю на відповідність вимогам стандартів ДСТУ ISO 9001 та ISO 9001.

Тут можна подати заявку / запит на проведення сертифікації системи управління.